חברה הדברה בכפר יונה – טיפול מונע במזיקים

כפר יונה למי שעדיין לא יודע היא עיר הנמצאת בשפלת החוף של ישראל, ממש סמוך לערים נתניה וטול כארם. בעשור השני של שנות ה – 2000 קיבלה העיר את מעמדה. כפר יונה נחשבת לעיר ירוקה, מלאה בעצים וצמחיות, כמו גם התחדשות עירונית ובנייה שלא נגמרת –  מה שגורם לעיתים קרובות לבעיות של הופעת מזיקים קרוב לאיזורי המגורים. החלטנו לרכז עבורכם מספר עצות לטיפולי מניעה טרם הופעת המזיקים ורגע הזמנת חברת הדברה בכפר יונה.

אחת הדרכים האפקטיביות ביותר להשמיד כליל את המזיקים ולמנוע מהם להתקרב אל אזור הבית שלנו בניגוד למה שחשבתם הוא טיפול מונע. טיפול בו נגרום למזיקים לא להגיע מלכתחילה אל דלת הבית שלנו.

דאגו לא להשאיר דברים פתוחים

זו עצה גם לחיים האישיים שלנו, דאגו לא להשאיר דברים פתוחים ולסגור כל דבר. אחד הדברים שעוזרים לבעלי חיים ומזיקים להתקיים ממש בדומה אלינו בני האדם הוא מזון. מזיקים זקוקים למזון, מים ומקום לינה על מנת להתקיים בצורה טובה. לכן עלינו לבדוק את סביבת המגורים שלנו אחת לכמה ימים בדגש על מספר דברים:

  1. האם יש ברזים דולפים באזור המגורים שלנו(זה יכול להיות בביתנו כתוצאה מבעיות אינסטלציה, בגינה מחוסר עירנות או אפילו בעיות ביוב עירוניות
  2. דאגו לסגור את הצפרדע לאחר שזרקתם את הזבל, מה שימנע ממזיקים רבים ובעלי חיים שאתם לא רוצים בקרבכם להתקרב אל חלל הבית.
  3. עכשיו הגבר ילך לזרוק זבל בתדירות גבוהה יותר – חשיבות עצומה לזריקת זבל בצורה יומיומית ודו-יומית במטרה לא לשמור אשפה בבית שיכולה להזמין אל החלל מזיקים רבים.

סתימת חורים – מכרסמים ומזיקים

חורים פתוחים בחלל הבית ומסביב לו מהווים כר פורה למזיקים ומכרסמים רבים להיכנס אל חלל ביתכם, בחור זה הם מוצאים מקום מגורים ויכולת להתקיים יחד עם סביבה פורה שמתקיימת אשר קיימים בה אוכל ומים(כן ניחשתם נכון, זה הבית שלכם). חשוב לדאוג לאטום את כל החורים מסביב לבית שלכם, כמו כן לאטום פתחים סביב היציאות של הביוב וכאלו שיכולים להוות כר פורה למכרסמים.

המזיקים כבר נכנסו אל חלל ביתכם – טיפול מונע כבר לא יעזור

זה הטיפ הכי גדול שאנו יכולים לתת לכם, טיפול מונע לא עוזר ברגע ש"המגפה" התפשטה כבר בתוך חלל הבית, לכן כאשר אנו שמים לב למספר מזיקים המסתובבים בחצר ביתנו או בתוך הדירה אנו צריכים לצאת מנקודת הנחה שיש עוד עשרות שעדיין לא ראינו ומחכים לרגע הפריצה, אלו יכולים להיות מזיקים שמתחבאים כרגע, ביצים של מזיקים ועוד.

לכן ברגע הזה הטיפ הכי גדול שאנו יכולים לתת לכם הוא ליצור קשר עם חברת הדברה בכפר יונה, חברה אשר מחזיקה בכל ההיתרים והרישיונות הרלוונטים לשם ביצוע פעולת הדברה ובעלת ניסיון בהדברת מזיקים, הדברת טרמיטים, לכידת חולדות ועוד!

 

 

הצעת מחיר משתלמת!
close slider

צרו איתנו קשר בכל שאלה הנוגעת לנושאי ריסוס, הדברת מזיקים  ונשמח לעמוד לשירותכם.