חברת הדברה בקרית גת – מה חשוב לדעת לפני הזמנת חברת הדברה בקרית גת?

קרית גת הינה עיר במחוז הדרום במדינת ישראל אשר הוכרזה כעיר בשנת 1972. העיר קריית גת נחשבת לבירת חבל לכיש וממוקמת מזרחית לאשדוד, דרומית לקריית מלאכי וצפונית מבאר שבע (מרחק קטן של 40 קילומטרים). נכון ל2019 חיים בעיר כ – 60 אלף תושבים. מעבר לנתון הזה מדובר בעיר אשר מתפתחת בקצב מטורף, כתוצאה מכך אנו רואים בנייה רבה בעיר ולעיתים אף זבל שלא מפונה כתוצאה מהבניה מה שגורם למזיקים שונים למצוא כר פורה להתפתחות וגדילה בעיר קרית גת.

אבל אנחנו לא מדברים פה על השגשוג של העיר קרית גת, מה אנו תושבי קרית גת צריכים לדעת ברגע בו אנו חושבים להזמין חברת הדברה בקרית גת? מה הם הדברים החשובים ביותר ואיך ניתן למצוא את המדביר הטוב ביותר באזור לכיש?

רישיון והיתרים אשר נמצאים בתוקף – חברת הדברה בקרית גת

אם לא ידעתם, עכשיו אתם יודעים! כל מדביר מקצועי אשר עוסק בתחום מחזיק בתעודת מדביר מורשה, בנוסף כל אלו מחזיקים גם בהיתרים המרשים להם לבצע סוגים שונים של הדברות. לא כל מדביר רשאי לבצע את כל סוגי ההדברות. התעודות ניתנות על ידי משרד החקלאות וניתן לבדוק אונליין האם התעודה של המדביר שלכם עדיין בתוקף. לא חסרים מקרים בהם הגיעו "מעאכרים בלשון העם עם תעודות מזויפות ואישורים שכלל לא בתוקף. בעל מקצוע בעל כל ההיתרים והרישיונות המקובלים הוא מדביר שיש לו מבחינתנו נקודת זכות ואפשרות לספתח מרשים.

בריאות היא הדבר החשוב ביותר – חברת הדברה בקרית גת

אנחנו לא פרזנטורים של מותג המוכר תוספי תזונה, אבל המשפט הזה נכון מתמיד. בריאות היא הדבר החשוב ביותר. עבודה עם חברת הדברה ובשיטות מסוימות יש חומרים שיכולים לפגוע בבני אדם, בחיות החיות בבית ואפילו בסביבה שלנו – חיות רחוב, השכנים שלנו ועוד… (לידע כללי – פגיעה בחתולי רחוב ובעלי חיים נחשבים לעבירה פלילית). עלינו לבדוק שהמדביר איתו אנו עובדים עובד יחד עם החומרים הטובים ביותר – חומרים ידידותיים לסביבה ולאדם כאחד. כמו כן, על בעל המקצוע להתריע על כל הבעיות הבריאותיות שעלולות לצוץ, להתריע ולהסביר מה לעשות במקרה של הרעלה או כל דבר אחר.

מה הוא הוא המחיר של הדברה – חברת הדברה בקרית גת

זה ממש כמו לשאול "כמה עולה מחשב" או "כמה עולה חולצה" – כאשר אנו מקבלים הצעת מחיר צריך לכלול את גודל הדירה, את סוג המזיק, את אופן הטיפול, האם יצטרכו מספר סשנים, את מוניטין וניסיון המדביר ועוד.

אנו ממליצים לכם לא להתפשר על חברת ההדברה איתה אתם תעבדו, כמו כן לבדוק את חוזה ההתקשרות ולוודא שאתם מכוסים מבחינת גל נוסף של מזיקים.

 

 

הצעת מחיר משתלמת!
close slider

צרו איתנו קשר בכל שאלה הנוגעת לנושאי ריסוס, הדברת מזיקים  ונשמח לעמוד לשירותכם.