חברת הדברה בקבוצת שילר – איך אנחנו מתחילים ומה הם סוגי ההדברות הפופולריים ביותר?

קבוצת שילר או בשמו הרשמי – גן שלמה, הוא קיבוץ הנמצא בשפלה בין רחובות וגבעת ברנר. קבוצת שילר משתייכת למועצה אזורית ברנר. שמו של קיבוץ שילר נקרא על שם שלמה שילר שהיה איש החינוך של מקימי הקיבוץ שעלו מפולין ולמנהל הגימנסיה העברית בירושלים. למעשה, ועדת השמות הממשלתית מתנגדת נחרצות לשמות לועזיים לכן אם נחפש את קבוצת שילר במפות נצטרך לחפש "גן שלמה", עם זאת המתגוררים בקיבוץ קוראים למקום קבוצת שילר או שילר. הקיבוץ הוקם בשנת 1927 על ידי עולים אקדמאיים מלבוב וגליציה. נכון לנתוני הלמס לסוף שנת 2018 מתגוררים בקבוצת שילר כ – 572 תושבים.

חברת הדברה בקבוצת שילר – מדובר במלאכת מחשבת של ממש

כאשר אנו מדברים על בחירת חברת הדברה, אין זה משנה אם מדובר במדביר מטעם חברה מסודרת העובדת בקבוצת שילר או שמא אנו מדברים על מדביר פרטי אנו צריכים לקחת בחשבון שיש עשרות מדבירים שונים המספקים שירותי הדברה שונים. ריכזנו עבורכם מידע אינפורמטיבי אותו אתם צריכים לדעת בעת תחילת ההתקשרות.

חברת הדברה בקבוצת שילר – איך אנו יודעים שאנו עובדים עם מדביר מקצועי

כאשר אנו מזמינים בעל מקצוע, אין זה משנה אם מדובר במדביר, אינסטלטור או אפילו טכנאי פלאפונים עד הבית אנחנו מחפשים את בעל המקצוע הטוב ביותר. על מנת להגיע למדביר מקצועי עלינו לחפש מדביר אשר עומדים במספר קריטריונים:

  1. בדיקת רישיונות – מדביר מוסמך אשר עובד על פי חוק ועבר הכשרה בתחומו צריך להחזיק רישיון מדביר מוסמך מטעם משרד החקלאות. כמו כן, על מנת לבצע סוגים שונים של הדברות יש צורך בהיתרים שונים – בדקו מול המדביר שהוא עומד בכל הדרישות, תוכלו לוודא את זה אונליין גם באתר של משרד החקלאות
  2. אל תתפשרו על חוזה – יש חשיבות רבה לחוזה אותו אתם חותמים עם בעל המקצוע, ישנם הדברות אשר צריכות להיעשות במספר סשנים על מנת להרוג ביצים שטרם בקעו ומזיקים שלא נהרגו בסיבוב הראשון. אנו ממליצים לחתום על חוזה דקדקני המסביר את כל פעילותיו של המדביר ולסתום חורים עתידיים שיכולים להוות מכשול – הדברה נוספת, אחריות וכו'.
  3. ניסיון – תוכלו לבדוק מידע אודות חברת הדברה בקבוצת שילר בכלי גוגל לעסקים, פייסבוק, טוויטר ואפילו אינסטגרם.

חברת הדברה בקבוצת שילר – כמה תעלה לנו הדברה?

זו שאלה כללית מדי לשאול, מאחר וישנם מספר פרמטרים האחראיים על עלויות של פעולת הדברה: סוג המזיק, מספר הסשנים אותו יצטרך לבצע המדביר, ניסיון המדביר, מקצועיות המדביר ועוד.

עכשיו כשיש לכם בסיס סביר, אתם מוכנים להתחיל עם תהליך ההתקשרות הראשוני – אנו מאחלים לכם המון בהצלחה!

 

הצעת מחיר משתלמת!
close slider

צרו איתנו קשר בכל שאלה הנוגעת לנושאי ריסוס, הדברת מזיקים  ונשמח לעמוד לשירותכם.