חברת הדברה בגן יבנה – מה הם סוגי ההדברות הנפוצים ביותר?

כאשר אנו מזמינים חברת הדברה בגן יבנה הדבר הראשון שעולה לנו בשיחת טלפון הראשונית היא איך אנחנו משמידים כליל ורצוי היום את כל המזיקים הנמצאים בביתנו. אנו פה כדי לעזור לכם להגיע טיפה יותר מוכנים אל השיחה הראשונה כך שתדעו איזה סוגי הדברות קיימים כיום בשוק ואיך עושים זאת בצורה האפקטיבית והיעילה ביותר. כיום קיימים שיטות רבות לטיפול ומניעה של מזיקים – אין זה משנה אם מדובר בהדברת חולדות, הדברת ג'וקים, נמלים או מזיקים אחרים אשר גורמים לבעיה תברואתית ואי נוחות בבית ובסביבתו.

לפני שאנחנו מתחילים – מה זה הדברה?

לרוב כשאנחנו שומעים על פתרונות הדברה אנו מדמיינים איש לבוש כמו קברן ומחל לרסס לכל עבר חומר כימי קוטל. בכל אופן זה לא ממש ככה. הדברה היא בעצם פעולה אשר נועדה להרחיק או אף במקרים מסוימים להשמיד כליל מזיקים אשר פלשו לחלל הבית, החצר או שטח חקלאי אשר נמצאים בבעלותנו. כיום ישנם מספר סוגי הדברות כאשר לכל הדברה יש את היתרונות והחסרונות שלה, כמו כן המרחב והזמן בה הם מתאימים יותר.

הדברה כימית – ההדברה הנפוצה ביותר

כאשר אנו מדברים על הדברה כימית אנו מדברים על שימוש בחומר כימי במינונים נמוכים אשר דואג להשמיד ולהמית כליל את כל המזיקים הנמצאים בחלל הבית. עלינו לבדוק שהמדברי איתו אנו עובדים מחזיק בכל הרישיונות המתאימים לביצוע עבודת ריסוס כימית והדברה מהסוג אותו הוא רוצה לבצע. כמו כן לבדוק שהחומרים איתו הוא עובד לא מזיקים לבעלי חיים, או לבני אדם השוהים בבית. לרוב ההמלצה תהיה לעזוב את הבית לתקופה של 24-36 שעות עד שכלל הרעלים בסביבת הבית יתאדו ויהיה מספיק בטוח לשהות בדירה חזרה.

הדברה אורגנית – הלהיט של המאה ה 21

הדברה אורגנית ידועה לאנשים רבים בשמה השני – הדברה אקולוגית. הדברה אורגנית היא אדברה אשר מטרתה המרכזית היא להרחיק מזיקים ובעלי חיים שונים אשר לא צריכים להימצא בסביבה שלנו (בין אם מדובר בסביבה ביתית או חקלאית) באמצעות שימוש בדרכים טבעיות ואורגניות לחלוטין. במהלך הדברה אקולוגית המדביר דואג לשנות את התנאים הסביבתיים המוענקים למזיק ולהשתמש בחומרי הדברה ירוקים אשר לא נמצאים בהם תוספות של חומרים כימיים כלל. כתוצאה מכך המזיקים נעלמים כליל מהמקום בצורה אקולוגית וירוקה.

הדברה אלקטרונית – הדברה באמצעות תדרי קול

הדברה אורגנית לרוב עובדת על גבי תדרי קול אשר יוצאים ממכשירים יעודיים לשם הדברת מזיקים. באמצעות תדרים אלו מפיקים רעשים אשר גורמים לאי נוחות וסבל למזיקים וגורמים להם לעזוב את החלל במהירות.

אלו הם סוגי ההדברות הנפוצים ביותר, עכשיו כאשר אתם יוצרים קשר עם חברת הדברה בגן יבנה תוכלו לדעת מה היא שיטת ההדברה אליה אתם מתחברים יותר ולבדוק עימם אם הם עובדים עם שיטות אלו. אל תשכחו לבדוק היתרים לכל אחת מהשיטות. בהצלחה!

 

הצעת מחיר משתלמת!
close slider

צרו איתנו קשר בכל שאלה הנוגעת לנושאי ריסוס, הדברת מזיקים  ונשמח לעמוד לשירותכם.