חברת הדברה בגבעת שמואל – לפני הדברה, טיפול מונע במזיקים

גבעת שמואל היא אחת הערים הנמצאות במחוז המרכז בישראל, גבעת שמואל גובלת בעיר רמת גן מדרום, פתח תקווה במזרח וצפון, עיר הדת בני ברק במערב וקריית אונו בדרום. למעשה גבעת שמואל נקראת כך בגלל איש העסקים הציוני שמואל פינלס. העיר הוקמה בשנת 1944 כשכונה בתוך בני ברק אך הופרדה והוכרזה כמועצה מקומית בשנת 1949 וכעיר בדצמבר 2007. נכון לנתוני הלמס לסוף שנת 2018 גרים בגבעת שמואל עשרים ושישה אלף תושבים המשתרעים על 2250 דונם. גבעת שמואל היא עיר מלאה בעצים וצמחיות, כמו כן אנו רואים התחדשות ובנייה אין סופית בשנים האחרונות מה שגורם לעיתים להופעתם של מזיקים רבים אל שטח ביתנו. החלטנו לרכז עבורכם מספר טיפים איך להימנע ממזיקים טרם הגעתם אל הדירה שלנו. הישארו איתנו

השאירו הכל סגור – חברת הדברה בגבעת שמואל

אחת ההמלצות המרכזיות שלנו היא להשאיר הכל סגור. דאגו לא להשאיר דברים פתוחים, בעלי החיים ממש בדומה אלינו צריכים תנאים סבירים למחייה: מקום לינה, מזון, מים והם לעומתנו לא ממש בוחלים במה שהם מכניסים לפה. לכן, מכאן מגיעה ההמלצה לבדוק את סביבת המגורים שלנו לפחות פעם אחת בשבוע, כאשר אנו שמים דגש על מספר דברים:

  1. ברזים – אנו ממליצים לבדוק את כל הברזים בבית ובסביבת המגורים שלנו, יכולים להיות ברזים דולפים כתוצאה מבעיות אינסטלציה, גנן ששכח לסגור את הברז ואפילו הילד ששיחק עם הברז בגינה – לכן, דאגו לוודא שכל הברזים סגורים.
  2. צפרדע – דאגו לסגור את הצפרדע לאחר שזרקתם את הזבל, פח הזבל מהווה כר פורה עבור מזיקים מאחר ויש שם תנאים אידיאליים למחייה עבורם. אל תתנו להם להכנס בפנים!
  3. זריקת זבל באופן תדיר – דאגו לזרוק זבל ולנקות את הבית באופן תדיר.

המזיקים כבר נכנסו אל שטח המגורים – אין לכם כבר יותר מדי מה לעשות…

במקרה של חדירת המזיקים אל חלל ביתכם טיפול מונע כבר לא יעזור לכם, זה הטיפ המרכזי שאנו יכולים לתת לכם. טיפול מונע לא יעזור לכם בעת שהמזיקים מתחילים לבצע את זממם בחלל הבית שלכם, לכן בהנחה ושמנו לב למזיקים בסביבת הבית, חצר המגורים וסביבת המגורים שלנו אנו צריכים לדעת שמסתתרים עוד עשרות מזיקים שטרם ראינו שרק מחכים לרגע הנכון לצאת החוצה – אלו יכולים להיות מזיקים שכרגע מתחבאים, מחפשים מזון, ביצים של מזיקים שיבקעו בקרוב ועוד. לכן, אל תהססו ואל תחכו יותר מדי – ברגע שאתם מזהים מזיקים בקרבכם הרימו את הפלאפון וחייגו אל חברת הדברה בגבעת שמואל אשר מחזיקה בכל ההיתרים והרישיונות לבצע פעולות הדברה שונות – הדברת טרמיטים, לכידת חולדות ועוד..

שיהיה המון בהצלחה!

 

 

הצעת מחיר משתלמת!
close slider

צרו איתנו קשר בכל שאלה הנוגעת לנושאי ריסוס, הדברת מזיקים  ונשמח לעמוד לשירותכם.