חברת הדברה בגליל ים – זה הזמן לבחור את המדביר הטוב ביותר!

גליל ים הוא קיבוץ הנמצא באזור השרון בארץ ישראל בין הערים הרצליה ורמת השרון ולמעשה שייך למועצה אזורית חוף השרון. קיבוץ גליל ים נוסד בשנת 1933 ובסוף שנת 1943 החלו ליישב אותו על גבי אדמות כפר ערבי "אג'ליל" שנקנו מקק"ל. קיבוץ גליל ים נמצא במחוז ת"א ומאופיין במייסדים מברית המועצות. כיום לפי נתוני הלמס לסוף שנת 2018 מתגוררים בקיבוץ כ 502 אנשים. במאמר זה אנו נסקור את סוגי ההדברות השכיחים ביותר, טיפול מונע אפשרי ואיך אנחנו לעזאזל מתחילים? הישארו איתנו – זה שווה את זה!

חברת הדברה בגליל ים – בחירת מדביר

בחירת מדביר באזור גליל ים הוא לא דבר קל, מאחר ומדובר בקיבוץ הנמצא ליד מוקדים גדולים במטרופולין גוש דן: תל אביב, הרצליה, פתח תקווה יש היצע גדול מאוד של מדבירים, חלקם מקצועיים חלקם פחות – מה שהופך את התהליך לטיפה יותר מייגע, אך אל חשש! אם אתם תשתמשו במספר הטיפים שנרכז פה אתם תגיעו מוכנים להתקשרות עם חברת ההדברה.

  1. בדקו רישיונות למדביר – לא אתם לא פקחים של עיריית תל אביב, אך אתם מכניסים את המדביר לביתכם לכן רצוי שתבדקו שמדובר במדביר שיודע מה הוא עושה. כיום קיים רישיון מדביר מוסמך הניתן על ידי משרד החקלאות אשר מעיד על ההכשרה אותה עבר המדביר ועל הידע שלו. כמו כן, יש בתעודה היתרים לפעולות הדברה שונות – הדברה באיוד, הדברה בגז וכו'.
  2. בדקו המלצות – המלצות תוכלו למצוא במספר מקומות, ברשתות חברתיות: פייסבוק, טוויטר, לינקדין. כמו כן תוכלו לבדוק עם קולגות לעבודה, מכרים ושכנים שהשתמשו בשירותים של חברת הדברה באזור בעבר.
  3. ניסיון – בדקו אודות ניסיונו של המדביר, יחד עם הוותק. גם לבקש לדבר עם לקוחות עבר שלו יכולה להיות אפשרות מעניינת שתעיד מעט אודות איכות המדביר.

חברת הדברה בגליל ים – סוגי הדברות שכיחים

כאשר אנו מדברים על הדברה אנו מדברים על 3 סוגי הדברות שכיחים:

  1. הדברה כימית – הדברה במהלכה משתמש המדביר בחומרים כימיים על מנת להרוג את המזיקים כליל, זו גם השיטה השכיחה והעתיקה ביותר מבין השיטות.
  2. הדברה אורגנית – הדברה אורגנית ידועה גם כהדברה אקולוגית ירוקה, במהלך הדברה זו משתמשים בחומרים על בסיס צמחי על מנת להשמיד את המזיקים כליל.
  3. הדברה אלקטרונית – בהדברה זו משתמשים בתדרי קול שאדם לא יכול לשמוע אותם אך מדובר במטרד של ממש למזיקים שגורם להם לרצות לעזוב את סביבת מגוריכם כמה שיותר מהר.

עכשיו, כשאתם מוכנים להתקשרות הראשונית שלכם עם חברת ההדברה אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולקבל הצעת מחיר להדברה באזור גליל ים.

שיהיה המון בהצלחה!

 

 

הצעת מחיר משתלמת!
close slider

צרו איתנו קשר בכל שאלה הנוגעת לנושאי ריסוס, הדברת מזיקים  ונשמח לעמוד לשירותכם.