חברת הדברה ברמת השרון – מה הם כללי הזהב בחיפוש חברת הדברה?

התעוררתם באמצע הלילה לשירותים, הלכתם לכיוון השירותים ושמעתם רגליים זזות לכם בבית. זה מוזר, הרי אף אחד לא ער. לפתע גיליתם חולדה מסתובבת בביתכם.

אין ספק שהדבר הראשון שאתם תרגישו זה גועל, לאחר מכן תחשבו איך אתם מעיפים את המזיק הזה מהבית והאם קיימים מזיקים נוספים. אך עם זאת, לפני שאנו יוצרים קשר עם חברת הדברות אנו צריכים לוודא שאנו עושים זאת בצורה בטוחה וטובה. כאשר אנו מדברים על חברת הדברה ברמת השרון והסביבה אנו צריכים להיות ערניים מאוד למספר פרמטרים חיוניים וחשובים.

לפסול מיד – מדביר בלי רישיונות

מדביר מנוסה ככל שיהיה בעל ותק וניסיון של שנים אשר לא מחזיק באמתחתו רישיון או היתר לביצוע פעולות הדברה הוא מדביר שאתם צריכים לפסול כבר ברגע הראשון. עלינו לבדוק אל מול המדביר האם הוא מחזיק באמתחתו לבצע את סוג ההדברה אותו הוא רוצה לבצע. לצורך העניין הדברה מסורתית דורשת היתרים והסמכות אחרים מאשר הדברה ירוקה.

עלינו לבדוק שהחברה מציעה מספר דרכים לטיפול בבעית המזיקים – אין זה משנה אם מדובר בהדברת טרמיטים בהוד השרון, הדברת חולדות או ג'וקים. כל דרך טיפול בבעית המזיקים נעשית בדרך שונה ויכולה להשפיע בצורה שונה על המתגוררים בבית ועל בעלי החיים שלהם, לכן חשוב לבדוק אשר שיטת ההדברה מתאימה לשוהים בבית.

הבריאות שלכם – לא משחק ילדים

אנו מאמינים שזה לא כיף להתעורר יום אחד ולגלות שכתוצאה משימוש בחומר כימי כזה או אחר בני הבית או אחד מחיות הבית נפגעו בצורה כזו או אחרת. כאשר אנו מדברים על הדברה אנו מדברים על עבודה אל מול רעלים ורעלים הם ממש לא משחק ילדים. הצעד הראשון אותו נצטרך לעשות בהמשך לטיפ הראשון שהבאנו לכם הוא לבקש תעודה והיתרים של בעל המקצוע לעבודה. כמו כן, אישור זה לאו דווקא אומר שהכל טוב ויפה.

בכל מקרה אנו מציעים ליידע את חברת ההדברות או המדביר הפרטי במקרה של בעלי חיים הגרים בביתכם ובסביבת ביתכם(הרעלת בעלי חיים, כן גם החתולים שנמצאים בפח צמוד לביתכם נחשבת לעבירה פלילית). כמו כן אנו מציעים לכם לבדוק אל מול המדביר שיפרט על תוכנית העבודה, באיזה חומרים השתמש, באילו מינונים. דאגו לבקש ולקבל הוראות בטיחות ואת עלון לצרכן של החומר איתו בעל המקצוע עובד.

מוניטין וניסיון – הא-ב' בבחירת מדביר

מוניטין וניסיון הם הא-ב בבחירת מדביר, לכן כאשר אנו מקבלים הצעה מחברת הדברות מסוימת נוכל בחיפוש קצר במנועי החיפוש לדלות מספיק מידע אודותיה. לא הצלחנו לדלות מספיק מידע? נוכל להשתמש בחוכמת ההמונים דרך רשתות חברתיות, קולגות לעבודה ועוד.

חברת הדברה ברמת השרון הפועלת באופן מקצועי דואגת להחזיק באמתחתה "תיק עבודות" ואף דואגת להשוויץ בעבודות מסוימות.

היו ערניים – בחרו נכון!

 

 

הצעת מחיר משתלמת!
close slider

צרו איתנו קשר בכל שאלה הנוגעת לנושאי ריסוס, הדברת מזיקים  ונשמח לעמוד לשירותכם.