חברת הדברה ברמלה – על מה עלינו לשים לב לפני הזמנת חברת הדברה ברמלה?

רמלה הינה עיר במישור חוף יהודה ומחוז המרכז בישראל, רמלה נחשבת לבירת המחוז ומספקת שירותים מחוזיים, מנהליים, כלכליים ותעשייתיים אל תושבי המחוז. מצפון לעיר אנו רואים את העיר לוד, ניר צבי ואת בסיס צריפין, מדרום רמלה את היישובים מצליח וישרש וממערב את נס ציונה ובאר יעקב. כיום חיים ברמלה קרוב ל – 80,000 תושבים, כאשר שלושה רבעים מהם הם יהודים, טיפה יותר מ20% מוסלמים וקרוב ל – 5% נוצרים. כל זה טוב ויפה, אך מעבר למידע על אחת הערים המעורבות התוססות ביותר מה עלינו לדעת טרם הזמנת מדביר?

אל תשכחו אותי – רישיון מדביר מוסמך!

למעשה כל אחד יכול להציג את עצמו כ-מדביר, לא רק כמדביר, כעורך דין, כמשנה למזכ"ל האו ם ולרמטכל בדימוס. מה שרובנו לא יודעים הוא שכל מדביר אשר עוסק בתחום בצורה מקצועית מחזיק בתעודת מדביר מוסמך, תעודה אשר ניתנת מטעם המשרד לחקלאות לאחר מבחנים רבים. גם אלו המחזיקים ברישיון מדביר מוסמך מחולקים לסוגים שונים של סוגי הדברה – הדברה בגז, באיוד וכו'. למעשה, לא כל מדביר רשאי לבצע את כל סוגי ההדברות, תוכלו לבדוק אונליין באתר של משרד החקלאות את רישיונו של המדביר שלכם. כך תוכלו להבטיח עבודה מול איש מקצוע איכותי מה שיקנה לכם שירות אמין יותר תוך כדי שמירת בטיחות עליכם ועל בני המשפחה במהלך ההדברה.

לא קורונה, אבל גם מסוכן

אנו חיים בעידן הזה שהאיחול הכי גרוע שיכול להיות הוא לחלות במחלת הקורונה, הקורונה הפכה להיות לסמל למגפה בריאותית. הרשו לנו לחדש לכם, גם שימוש בחומרים לא איכותיים ובצורה רשלנית יכולה להוות בעיה בריאותית לא קטנה. כאשר אנו עובדים עם חברות הדברה שונות אנו יכולים להיות עדים לחומרים אשר יכולים לפגוע בנו, בחיות הבית ובמקרה של בניין מגורים גם בחיות של השכנים שלנו. לכן, עלינו לבדוק מול המדביר את סוגי החומרים איתם הוא עובד, האם הם ידידותיים לסביבה, כמו כן עלינו לקבל תדריך מה לעשות במקרה של הרעלה.

חברת הדברה ברמלה – סוגי הדברות

מדבירים שונים משתמשים בשיטות הדברות שונות, תשאלו את עצמכם באיזה דרך הייתם רוצים לטפל במזיקים. כיום יש אפשרות לטיפול כימי שנחשב לאחד הטיפולים השכיחים, טיפול אלקטרוני באמצעות גלי רדיו יעודיים ואפילו טיפול אקולוגי בו משנים את תנאי הסביבה למזיקים וגורמים להם לעזוב את האזור מבלי לפגוע בהם(נפוץ בעיקר בשטחים חקלאיים לשם הרחקת מזיקים).

אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר – חברת הדברה ברמלה

אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר, כאשר עובדים עם מדביר אנו בודקים שלושה דברים חשובים:

  • רישיון מדביר מוסמך בפועל
  • מחזיק בחומרים ידידותיים לסביבה ולאדם כאחד
  • בעל רישיון הדברה מועדף עלינו מבחינה אידיאולגית(במידה וחשוב).

 

 

הצעת מחיר משתלמת!
close slider

צרו איתנו קשר בכל שאלה הנוגעת לנושאי ריסוס, הדברת מזיקים  ונשמח לעמוד לשירותכם.