חברת הדברה בראשון לציון – בחירת מדביר היא מלאכת מחשבת של ממש

ראשון לציון היא העיר הרביעית בגודלה בישראל מבחינת אוכלוסיה, העיר ממוקמת צפונית לבת ים וחולון, דרומית לס ציונה מזרחית מבאר יעקב ומשתרעת לאורכו של כל הים התיכון ממערב. נכון לשנת 2018 חיים בראשון לציון למעלה מ – 250 אלף תושבים.

לא כולם יודעים אך בחירת מדביר בראשון לציון היא מלאכת מחשבת של ממש, מאחר ומדובר בעיר גדולה עם היצע וביקוש גדולים מן הרגיל בתחום ההדברות אנו עדים לעשרות אנשים המציגים עצמם כמדבירים ופועלים ללא רישיון מדביר מטעם המשרד להגנת הסביבה, מסכנים אתכם, את המשפחה שלכם, את הסביבה שלכם ואת בעלי החיים שלכם.

בדיוק לשם כך אנו טוענים שמדובר במלאכת מחשבת של ממש, במאמר זה נסקור איך אנחנו בוחרים את המדביר הנכון ומה הם השיטות הקיימות בשוק.

בחירת מדביר – וותק, ניסיון ואמינות

שלושת הדברים החשובים בבחירת מדביר בראשון לציון הוא וותק, ניסיון ואמינות. מאחר ומדובר באזור גדול ומסורבל לפעמים מאחר ובשטחו יש המון שטחים חקלאיים אשר מושכים מזיקים שונים (ראשון לציון הוקמה כעיירת חקלאות).

  • וותק – חשוב שלמדביר שלנו יהיה ותק בעבודה באזור ראשון לציון, כמו כן עם עבודה אל מול סוגי מזיקים שונים.
  • ניסיון – ניסיון זה כמובן אחד הדברים שצוברים עם הוותק, בדקו שהמדביר איתו אתם עובדים מסביר בצורה פשוטה ונעימה את כל תהליך העבודה אותו הוא עושה, משתמש בחומרים ידידותיים לסביבה ולאדם, כמו כן דואג ללכת להשתלמויות וקורסים בנושא הדברה המוגשים מטעם המדינה.
  • אמינות – אמינות היא אחד הדברים החשובים ביותר. תוכלו להשתמש בחיפוש במנועי חיפוש אודות חברת הדברה בראשון לציון, חיפוש קל בפייסבוק ואף לבקש לדבר עם מספר מחוג לקוחותיהם של החברה.

העבודה מתחילה בדיוק היכן שהיא נגמרת – חברת הדברה בראשון לציון

לרוב כאשר אנו מדברים על פעולות הדברה אנו לא מדברים על "ויש וסיימנו", פעולת הדברה מקצועית ובהתאם לסוגי מזיקים שונים נעשית במספר גלים – על מנת להשמיד את כל המזיקים ואת ביציהם מן החלל.

בדקו שהחוזה שלכם אל מול המדביר מכסה גם "גלים" נוספים במידה ויצטרכו. עם זאת חברת הדברה בראשון לציון אשר שמה על ערכיה דגש על מקצועיות תדאג להשאיר עבורכם דף עם פירוט מסודר לגבי אילו חומרים השתמשו, היכן, מה תופעות הלוואי של החומרים (בהנחה ויש). כמו כן לשים לב שאתם מקבלים אחריות להדברה, הזמן המקובל היום לאחריות נע בין שלושה חודשים לחצי שנה תלוי בסוג ההדברה.

חברת הדברה בראשון לציון – הזמן לבחור נכון

כמו שהבנתם כבר מתחילת המאמר, חברת הדברה בראשון לציון היא מלאכת מחשבת של ממש – בדיוק לשם כך אין מקום לטעויות, זה הזמן לבחור נכון. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום, יחד נשמיד כליל את כל המזיקים בסביבתכם.

הצעת מחיר משתלמת!
close slider

צרו איתנו קשר בכל שאלה הנוגעת לנושאי ריסוס, הדברת מזיקים  ונשמח לעמוד לשירותכם.