חברת הדברה בראש העין – איך למנוע ממזיקים להתקרב אל הסביבה שלנו?

ראש העין הינה עיר במחוז המרכז בישראל, העיר למעשה שוכנת במרזב המזרחי של השרון אל מול הרי השומרון. העיר נמצאת ליד הירקון לכן העניקו לה שם שני – "ראש המעיינות". ראש העין הוכרזה עיר בשנת 1994 ונכון להיות נמצאת על שטח של כשלושים אלף דונם.

השכונות המזרחיות של העיר ראש העין נמצאות סמוך לקו הירוק ונחשבות לאחד הגבולות בין מחוז המרכז בארץ ישראל אל יהודה ושומרון. כיום חיים בראש העין לפי נתוני הלמ ס לסוף 2018 קרוב ל 56 אלף תושבים. בכתבה זו אנו נלמד יחד איך לעשות טיפול מונע במזיקים העלולים לחדור לסביבה שלנו ומה לעשות במקרה שכבר אין ברירה?

חברת הדברה בראש העין – אם הם כבר הגיעו, טיפול מונע לא יעזור!

נחסוך לכם את מספר הטיפים שאנו הולכים לתת לכם במהלך המאמר, בהנחה והגעתם אלינו והמגפה כבר התחילה אצלכם אנו מציעים לכם לרדת לסוף הדף ולתת כבר מעכשיו למדביר לעשות את העבודה עבורכם. כאשר אנו מדברים על טיפול מונע יש באפשרותו למזער נזקים טרם הופעתם של המזיקים, כאשר המזיקים כבר פלשו לחלל יש צורך בעבודה של בעל מקצוע.

טיפול מונע מתחיל מבדיקת סביבת המגורים שלנו – חברת הדברה בראש העין

כאשר אנו מדברים על טיפול מונע והרצון להעיף מזיקים מהשטח שלנו, הטיפ המרכזי הוא לא להשאיר שום דבר פתוח, טיפ אשר אתם יכולים לקחת ולאמץ גם לחיים האישיים שלכם. למעשה המזיקים חיים בדיוק כמונו, נושמים כמונו וגדלים בתנאים אופטימליים של מזון, מים ומקום לינה. לכן ההמלצה הראשונית שלנו היא לבדוק את סביבת המגורים שלנו לפחות אחת לשבוע:

# מבחן הברזים – יש לבדוק שאין ברזים דולפים בבית שלנו, בשטח הבית(חצר, גינה) וגם בסביבה הקרובה אל ביתנו. ברזים יכולים להישאר פתוחים כתוצאה מחוסר עירנות או בגלל מפגע תברואתי (ביוב, בעיות אינסטלציה) אשר רצוי לדווח עליהם בהקדם האפשרי. אל תשכחו, מזיקים צריכים מים אל תהוו להם כר פורה לגדילה באזור שלכם.

# מבחן הזבל – בנות, הפעם לא מדובר באקס שלכן. מדובר בזבל שאתם מייצרים בבית, יש לדאוג לפנות את הזבל הביתי לפחות פעם אחת ביום, או מספר פעמים ביום במקרה של מספר נפשות מרובה, שקיות זבל רבות ובמקרים של אירוח.

# מבחן הזבל מחוץ לבית – יש גם את מבחן הזבל מחוץ לבית, דאגו להשאיר את פחי הזבל סגורים לאחר שזרקתם את הזבל לתוכם. פחי זבל פתוחים יכולים להוות כר פורה עבור מזיקים רבים אשר ימצאו בהם מקום לינה, מקום למזון ומים. בכל זאת, מזיקים לא מחפשים אוכל גורמה של מסעדת 3 כוכבי מישלן, הם יסתפקו בשאריות של האוכל שלכם.

חברת הדברה בראש העין – אולי אתם בכלל צריכים להזמין מדביר?

אם המזיקים כבר הגיעו אליכם סביר להניח שאתם צריכים מדביר, בדיוק בשביל זה אנחנו פה בשבילכם. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום!

 

 

הצעת מחיר משתלמת!
close slider

צרו איתנו קשר בכל שאלה הנוגעת לנושאי ריסוס, הדברת מזיקים  ונשמח לעמוד לשירותכם.