חברת הדברה באשקלון – עיר החוף של הדרום

אשקלון היא אחת מערי החוף במישור החוף הדרומי של ישראל, אשקלון נמצאת כיום בין הנגב לשפלה בחבל לכיש ומונה קרוב ל כ – 150 אלף תושבים כאשר היא בעצמה נחשבת לעיר ה -12 בגודלה מבחינת אוכלוסיה במדינת ישראל. בסביבת אשקלון נוכל למצוא שני נחלי אכזב, נחל שקמה בדרום ונחל אבטח בצפון. אדמותיה חוליות אך בגלל המיקום האסטרטגי שלה והחום אשר פוקד אותה במהלך השנה אנו יכולים למצוא מזיקים רבים אשר יכולים לגרום לבעיות תברואתיות בבית, אי נוחות ובעיות בשטחים חקלאיים.

חברת הדברה באשקלון – מיקומה הגיאוגרפי של אשקלון

בגלל מיקומה הגיאוגרפי של אשקלון הנמצאת סמוך לעשרות יישובים ומושבים חקלאים דוגמת נווה הדרים, כוכב הצפון ומקומות נוספים בחבל לכיש אנו עדים לעשרות אנשים מהאזור אשר מחפשים חברת הדברה באשקלון.

חברת הדברה באשקלון – הדברה ירוקה

הדברה ירוקה נחשבת לאחת מדרכי ההדברה הנפוצים ביותר בעולם במאה ה – 21. למעשה הדרך הבטוחה והטובה ביותר לשמור על הסביבה תוך כדי הרחקת המזיקים כליל ממקום המגורים שלנו הוא דרך הדברה ירוקה. אנשים רבים מכנים את סוג הדברה זו במספר שונה של שמות – הדברה אקולוגית, הדברה סביבתית ואף הדברה אורגנית. גם כאשר אנו מדברים על הדברה ירוקה לא מדובר במעשה פשוט אלא בתורה של ממש. כיום ניתן לראות מספר רב של שיטות וטכניקות לביצוע ההדברה בהתאם למספר משתנים – בניין, דירת גן, שטח חקלאי ועוד. כאשר אנו עובדים בשיטה זו אנו לא פוגעים כלל בבעלי החיים הנמצאים בסביבה שלנו וגם בסביבה. ניתן לבצע כיום הדברה ירוקה לכל מזיק אותו נפגוש – חולדות, יתושים, ג'וקים, עקרבים ועוד.

חברת הדברה באשקלון – אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר

זה קצת מובן מאליו שאף אחד מאיתנו לא רוצה להתפשר על פחות מהטוב ביותר, השאלה היא מה אנחנו עושים על מנת לוודא שזה קורה. על מנת לדעת שנפלנו על בעל המקצוע הטוב ביותר עלינו לבדוק מספר דברים:

  1. רישיונות והיתרים – בעל מקצוע צריך להחזיק ברישיון מדביר מוסמך ובהיתר המאפשר לו לעבוד בשיטת ההדברה איתה הוא בחר לעבוד(לא כל מדביר יכול להדביר בכל שיטת הדברה).
  2. חוזה דקדקני – שימו לב שבחוזה המדביר מתחייב להשמיד כליל את כלל המזיקים, לרוב תהליכי הדברה לא נגמרים בפעם אחת ומדובר במספר גלים של הדברה מאחר ויכול להיות ביצים שטרם בקעו. שימו לב שאתם מכוסים גם מהפן הזה.
  3. ניסיון ומוניטין – כמו כל בעל מקצוע אחר שתזמינו או שתעבדו מולו במסגרת עבודתכם יש חשיבות עליונה לניסיון ולמוניטין. הניסיון הוא זה שמעיד על הזמן של המדביר במקצוע, היכרות שלו עם סוגים שונים של מזיקים. המוניטין הוא מה שהמדביר צבר בהתאם לניסיון שלו: חוג לקוחות מרוצים, שבחים ומילים טובות.

 

 

הצעת מחיר משתלמת!
close slider

צרו איתנו קשר בכל שאלה הנוגעת לנושאי ריסוס, הדברת מזיקים  ונשמח לעמוד לשירותכם.