חברת הדברה ברחובות – מה הם הדברים המרכזיים שעלינו לשים לב אליהם?

רחובות היא אחת הערים הנמצאות במחוז מרכז בישראל, למעשה רחובות נוסדה כמושבה כבר במרץ 1890 על ידי עולים חובבי ציון. העיר הוכרזה כעיר שנתיים לאחר קום המדינה בשנת 1950. כיום רחובות מפעילה מפעלים ונקודות ציון רבות שהפכו אותה לעיר מדע ותרבות לדוגמת: מכון ויצמן למדע והפקולטה לחקלאות מטעם האוניברסיטה העברית, בעברה של העיר רחובות העיר הייתה מוכרת כעיר מלאה פרדסים, לכן ניתן לראות תפוזים בסמל העיר.

אך בעשור האחרון את הפרדסים החליפו בנייה חדשה בעיר רחובות. מסביב לרחובות אנו יכולים לראות בצפון את נס ציונה, רמלה וכפר בילו, במזרח את מועצה אזורית גזר, במערב את יבנה ובדרום את קריית עקרון. כיום חיים ברחובות קרוב ל150 אלף איש אשר משתרעים על 23,720 דונם. אחרי שדיברנו מעט על העיר שכולם אוהבים לאהוב, מה הם כללי הזהב אשר עלינו לדעת בעת הזמנת מדביר? הישארו איתנו!

אין מקום לבזבוז זמן – מדביר בלי היתרים ורישיונות

אין זה משנה איזה מדביר זה, מנוסה ככל שיהיה ובעל תיק עבודות עשיר המעיד על ניסיון ומוניטין – בהנחה ואין למדביר זה רישיון והיתרים לביצוע פעולת הדברה מדובר בסכנת נפשות של ממש. באינטראקציה הראשונית אל מול חברת הדברה ברחובות אנו צריכים לבדוק האם חברת ההדברה מחזיקה באמתחתה רישיון מדביר מוסמך הניתן מטעם משרד החקלאות, כמו כן גם היתרים רלוונטים לביצוע פעולות הדברה שונות(איוד,גז, אורגני). כיום קיימים מספר רחב של דרכים לטיפול ומיגור מזיקים, בדקו שהמדביר איתו אתם בעל היתרים לביצוע הדברות רבות – כימית, אלקטרונית, אורגנית, איוד ועוד. כך שתוכלו לבחור את ההדברה הטובה ביותר בהתאם לאידיאולוגיה שלכם ושוהי הבית.

אין מקום למשחקים, מדובר בבריאות שלכם – חברת הדברה ברחובות.

במקרה של הדברה אין מקום למשחקים, כאשר אנו מדברים על פעולת הדברה אנו מדברים לרוב על עבודה אל מול חומרים כימיים ורעלים שונים אשר יכולים לגרום לבעיות בטווח הקצר והארוך אצל ילדים, בעלי חיים ומבוגרים כאחד. אף אחד מאיתנו לא רוצה לקום יום אחד בבוקר ולראות שכתוצאה משימוש בחומרים כימיים הכלב המשפחתי זקוק לפינוי למיון או לחילופין הילד התחיל לפתח תסמינים של בעיות נשימה. לכן, בהמשך לרישונות אותם תבקשו מהמדביר אנו ממליצים לכם לשבת לשיחה עם המדביר עם איזור ההדברה. האם מדובר בבית פרטי, גן, האם חיים ילדים בבית, בעלי חיים, האם בסביבתכם חיים בעלי חיים (כן, כתוצאה משימוש בחומרים כימיים אתם יכולים לפגוע גם בחיות הבר ואלו של שכניכם). היו ערים לסיטואציה ועדכנו את המדביר בכל. יחד תבחרו את שיטת ההדברה הטובה ביותר עבורכם, תוך כדי המלצות והנחיות איך לפעול במהלך ההדברה על מנת למזער נזקים תוך כדי הדברת כל המזיקים.

עכשיו אתם מוכנים!

עכשיו כשאתם יודעים מה הם הדברים המרכזיים עליכם לשים לב, אתם מוכנים לרגע הזמנת המדביר. מחכים לשיחה!

 

 

הצעת מחיר משתלמת!
close slider

צרו איתנו קשר בכל שאלה הנוגעת לנושאי ריסוס, הדברת מזיקים  ונשמח לעמוד לשירותכם.