חברת הדברה בגעש – הקיבוץ של חוף השרון!

געש הוא קיבוץ הנחשב לקיבוץ מזרם הקיבוץ הארצי, קיבוץ געש ממוקם על גבי חוף הים התיכון ונמצא צפונה מהרצליה. הקיבוץ משתייך למועצה אזורית חוף השרון. סיפורו של הקיבוץ הוא סיפור המספר שליחות של עולי דרום אמריקה מטעם תנועת השומר הצעיר, הקיבוץ נוסד בשנת 1949 אך הוכר רשמית ב – 5 ביולי 1951. כיום לפי נתוני הלמ ס נכון לסוף שנת 2018 מתגוררים בקיבוץ געש כ- 763 תושבים. במאמר זה אנו נסקור את סוגי ההדברות השכיחים ביותר, איך למצוא את המדביר המושלם וכמו כן מה עלות הדברה?

חברת הדברה בגעש – סוגי הדברות נפוצים

כאשר אנו מדברים על הדברה אנו מדברים על תחום גדול למדי המרכז שיטות וסוגים שונים של הדברות הנעשים על פי טכניקות שונות. ההדברות השכיחות ביותר הם:

  • הדברה כימית – הדברה זו היא השכיחה ביותר והעתיקה ביותר מבין כל ההדברות עליהן נדבר, מדובר בהדברה ראשונה אשר תעלה לנו כאסוציאציה כאשר אנו מדברים על פעולת הדברה – זו תודות לקוטלי החרקים וחומרים כימיים אחרים המשווקים לנו בפרסומות ובמרכולים השונים.
  • הדברה ירוקההדברה ירוקה נקראת גם הדברה אקולוגית או אורגנית, הדברה זו נעשית עם חומרי הדברה על בסיס צמחי, ללא פגיעה ותוך כדי שינוי תנאי המחייה של המזיקים וכך גורמת להם לעזוב באופן ירוק.
  • הדברה אלקטרונית – הדברה זו מתבצעת באמצעות תדרי קול אשר רק המזיקים יכולים לשמוע, מה שגורם להם למטרד שחייב להיפסק כמ שיותר מהר – והופ! הם נעלמו.

חברת הדברה בגעש – מה העלות של הדברה?

למען האמת, זו שאלה ספציפית במיוחד לשאול. זה כמו לשאול "כמה עולה מחשב" או "כמה עולה מכנס", ישנם עשרות פקטורים המשפיעים על המחיר: ניסיון חברת ההדברה, מוניטין, מצב המזיקים בבית, סוג המזיק, כמה סשנים יצטרכו לשם השמדת המזיקים ועוד!

כמו כן, בניגוד לדעה הרווחת אצל רבים שטרם הזמינו שירותי הדברה – לא מדובר במחיר בשמיים ומדובר בהבדלים של עשרות שקלים לפה או לשם.

חברת הדברה בגעש – בחירת מדביר

כאשר אנו מדברים על בחירת מדביר אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש, ישנם מספר דברים שנצטרך לבדוק עם הזמנת המדביר:

  1. רישיון – כל מדביר מחזיק רישיון מדביר מוסמך הניתן מטעם משרד החקלאות – כמו כן, ניתן לבדוק אותו אונליין באתר שלהם.
  2. ותק – גם לותק ולמוניטין של המדביר יש חלק – תוכלו למצוא מידע אודות חברת הדברה באינטרנט, כמו כן תוכלו לבקש מהמדביר לדבר עם אחד מחוג לקוחותיו.
  3. המלצות – תוכלו למצוא המלצות באינטרנט, לשמוע מחברים, קולגות ומכרים.

 

בחירת מדביר היא מלאכת מחשבת של ממש, עכשיו כשאתם מוכנים – זה הזמן להרים את הפלאפון ולחייג אל המדבירים המוסמכים שלנו!

 

 

 

הצעת מחיר משתלמת!
close slider

צרו איתנו קשר בכל שאלה הנוגעת לנושאי ריסוס, הדברת מזיקים  ונשמח לעמוד לשירותכם.