חברת הדברה בעכו – איך אנו בוחרים את המדביר הטוב ביותר עבורנו?

עכו היא עיר במחוז הצפון בישראל, עכו גובלת מדרום בחופיו הצפונים של מפרץ עכו וממערבה בים התיכון. נכון לשנת 2020 חיים בעכו קרוב ל – 57 אלף תושבים כאשר 60.8% מהם יהודים, 31.6% ערבים וכ-7.4% המשתייכים לזרמים אחרים. עכו היא אחת מערי הנמל העתיקות בעולם. בשנת 2001 הוכרזה עכו העתיקה כאחד מאתרי המורשת העולמית המוכרים על ידי אונסק"ו. לאחר שיעור קטן על העיר שכולנו אוהבים לאהוב – עכו, אנו נלמד ביחד איך לבחור את המדביר הטוב ביותר עבורנו.

חברת הדברה בעכו – מדובר בעניין רציני…

אחד הדברים אשר אנו צריכים להבין בעת עבודה עם חברת הדברה בעכו הוא שמדובר במלאכת מחשבת של ממש וכך אנו אמורים גם להתייחס אל הסאגה. כאשר אנו מדברים על הדברה אנו מדברים על שימוש בעבודה עם חומרים כימיים, חומרים אשר יכולים להיות בעייתים לבני אדם ולסביבה כאחד. בנוסף, מדובר במקצוע שדורש מיומנות לא קטנה, ידע רב, כמו כן גם שליטה באופיים של המזיקים, סוגי מזיקים והדרכים האפשריות להדברתם בצורה בה מצד אחד אנו שומרים על בטיחות יתרה ומצד שני אנו גורמים למיגור חד משמעי של המזיקים.

חברת הדברה בעכו – איך אנו בוחרים את המדביר הטוב ביותר עבורנו?

כאשר אנו עובדים מול חברת הדברה בעכו ישנם מספר דברים אותם אנו צריכים לברר טרם הזמנת המדביר על מנת לדעת שאנו מזמינים את המדביר הטוב ביותר עבורנו:

  1. רישיונות והיתרים – אחד הדברים אשר נותנים לנו אסמכתא לכך שהמדביר שעומד מולנו הוא מדביר איכותי אשר יכול לעסוק בתחום ההדברה בצורה מקצועית הוא רישיון מדביר מוסמך אשר ניתן מטעם המשרד להגנת הסביבה ומשרד החקלאות, למעשה רישיון זה מתיר לו לבצע פעולת הדברה תוך כדי שימוש בחומרים לצורך הדברה איכותית. בדקו מול חברת ההדברה אם המדביר בעל כל הרישיונות וההיתרים הנדרשים, בנוסף תוכלו לאשש זאת אונליין דרך האתר של משרד החקלאות.
  2. בעל וותק בתחום – אחד הדברים שאנו לא יכולים להתפשר עליהם הוא הוותק בתחום של המדביר שלכם. כאשר אנו מזמינים מדביר לבית שלנו אנו נצטרך לשאול אותו אודות הניסיון שלו, הוותק שלו, המוניטין שלו – נוכל לבקש ממנו תיק עבודות, לשמוע על לקוחות מוכרים ותאגידים איתם הוא עובד, אם יש אתר תדמיתי לאותה חברת הדברה אנו נקבל גם אינדיקציה מעט אודות הרצינות שלה וקהל הלקוחות שלה.
  3. חוזה מפורט – מדביר איכותי ומיומן ידאג לחוזה מפורט ל -2 הצדדים כך שלא יהיו חילוקי דעות, בחוזה יהיה רשום סוג העבודה אותה יבצע, סוג החומרים איתם הוא ישתמש, האם ידרשו סשנים נוספים ועלותם במידת הצורך. חוזה יסב לכם שקט נפשי ויעשה את ההליך ברור הרבה יותר ל – 2 הצדדים.

עכשיו, אנו סמוכים ובטוחים שתהליך הזמנת מדביר תהפוך עבורכם לדבר קל משחשבתם. בהצלחה!

 

 

הצעת מחיר משתלמת!
close slider

צרו איתנו קשר בכל שאלה הנוגעת לנושאי ריסוס, הדברת מזיקים  ונשמח לעמוד לשירותכם.