חברת הדברה בזיקים – בחירת חברת ההדברה הטובה ביותר!

זיקים הוא קיבוץ הנמצא במועצה אזורית חוף אשקלון, דרומית לאשקלון. למעשה הקיבוץ נוסד בשנת 1949 על ידי גרעין של חניכי תנועת הנוער השומר הצעיר על גבי כפר ערבי אשר היה נקרא הרביא. סמוך לקיבוץ זיקים אנו יכולים למצוא את מאגר שיקמה, כרמיה וגם את חוף זיקים. נכון להיום לפי נתוני הלמס לסוף שנת 2018 חיים בקיבוץ זיקים כ-809 תושבים. קיבוץ זיקים נמצא בקרוב למוקדים מלאי אוכלוסין כמו אשקלון ואשדוד, מה שאומר שבחירת חברת הדברה היא מלאכת מחשבת של ממש מאחר ויש היצע מאוד גדול באיזור. אז מה הם סוגי ההדברות השכיחים ביותר ואיך אנחנו מתחילים?

חברת הדברה בזיקים – סוגי הדברות שכיחים ביותר

כאשר אנו מדברים על הדברה ישנם מספר סוגי הדברות מרכזיים שכיחיים אשר בתוכם מרכזים תתי הדברות. סוגי הדברות השכיחים ביותר הם:

  1. הדברה כימית – זו ההדברה המוכרת לנו, למעשה היא לרוב גם האסוציאציה הראשונה שעולה לרובנו שלא מגיעים מהתחום כאשר אנו מדברים על הדברה. אנחנו לגמרי מבינים אותכם, אנו רואים את זה בסרטים, בפרסומות של קוטלי חרקים ועוד. למעשה הדברה כימית היא ההדברה העתיקה והשכיחה ביותר, במהלכה משתמש המדביר בחומרים כימיים לצורך הדברת המזיקים. עם זאת, למרות שמדובר בחומרים כימיים כיום יש עשרות חלופות משיטות אחרות של הדברה ועד שימוש בחומרים כימיים ידידותיים לסביבה ולאדם.
  2. הדברה אקולוגית – הדברה אקולוגית מוכרת לנו בשמות נוספים כמו: הדברה אורגנית, הדברה ירוקה ועוד. כאשר אנו מדברים על הדברה זו אנו מדברים על הדברה בה אנו משתמשים בחומרים על בסיס צמחי לשם השמדת כלל המזיקים, או לחילופין שינוי סביבת המחייה כך שהמזיקים יחליטו בעצמם שהם אורזים ועוזבים ליעד הבא לאחר שנפגעו התנאים שלהם. תנאים סוציאליים למזיקים מישהו?
  3. הדברה אלקטרונית – הדברה אלקטרונית היא הדברה המתבצעת על גבי גלי קול שלא ניתן לשמוע אותם באוזן בלתי מזוינת, תדרי הקול מפיקים רעש שגורם למזיקים להבין שמדובר במקום שמהווה מטרד עבורם ולעזוב את המקום באופן בהול.

אז איך למצוא את המדביר המושלם – חברת הדברה בזיקים

מציאת המדביר המושלם היא מלאכת מחשבת של ממש, היינו ממליצים לכם לשים דגש על מספר קריטריונים:

  1. היתרים – מדביר מקצועי עובד עם רישיון מדביר מוסמך הניתן על ידי משרד החקלאות, כמו כן ניתן לבדוק באתר של משרד החקלאות אונליין את תוקפו של הרישיון.
  2. המלצות – תוכלו למצוא המלצות אודות חברת הדברה דרך קולגות לעבודה, מכרים ואפילו דרך המלצות ברשתות החברתיות.
  3. ניסיון – בדקו אודות וותק וניסיון של המדביר.

כל אלו נחשבים לפרמטרים החשובים ביותר בעת התקשרות עם חברת הדברה בזיקים, עכשיו כשיש לכם ידע מספיק אתם מוכנים להתקשרות הראשונית עם חברת ההדברה. שיהיה המון בהצלחה!

 

 

 

הצעת מחיר משתלמת!
close slider

צרו איתנו קשר בכל שאלה הנוגעת לנושאי ריסוס, הדברת מזיקים  ונשמח לעמוד לשירותכם.