חברת הדברה בחדרה – על סוגי ההדברות השכיחים ביותר

חדרה היא אחת הערים במחוז חיפה, העיר נוסדה בשנת 1891 ומונה קרוב ל – 100,000 תושבים המשתרעים על כ 50 אלף דונם. חדרה נחשבת לאזור מסחר ותעשייה ופועלת במרץ לבנייה והתחדשות. כאשר אנו מעוניינים להזמין חברת הדברה בחדרה אחת התהיות המרכזיות שלנו היא כמה זמן יקח לבעל המקצוע לגאול אותנו מייסורם של המזיקים. מעבר למחשבה הרציונאלית הזו אנו רוצים לתת לכם מספר כלים וטיפים בעזרתם תגיעו מוכנים הרבה יותר אל המפגש הראשון אל מול המדביר שלכם. כיום ניתן לראות שיטות וטכניקות רבות לצורך מניעה והדברה של מזיקים.

רגע, עצרו הכל! מה זה הדברה בעצם?

כאשר אנו מדברים על הדברה לכל אחד יש תמונה אחרת בראש לגבי התהליך, התמונה שמצטיירת לפחות אצל הקופירייטר שלנו הוא אדם לבוש בגדים מוגנים מכף רגל ועד ראש, מחזיק כלי רסס גדול ומתחיל לרסס חומר כימי ללא הרף עד אחרון המזיקים. בכל מקרה, יש קצת דיסוננס בין הדימיון של הקופי שלנו למצב בפועל.

הדברה היא פעולה שמטרתה להרחיק או במצבים אחרים להשמיד מזיקים אשר פלשו לסביבת מגורים – בית, חצר או אפילו לסביבות ואזורים חקלאיים בהם מזיקים יכולים להוות מטרד של ממש ואף להרוס ייבול של שנים. כיום ניתן לראות מספר של סוגי הדברות.

ההדברה השכיחה ביותר – הדברה כימית

הדברה כימית נחשבת להדברה השכיחה ביותר, כאשר אנו מדברים על הדברה מסוג כימי אנו מדברים על הדברה בה המדביר משתמש במינונים נמוכים של חומר כימי אשר מטרתם להשמיד, להמית ולחסל את כלל המזיקים הנמצאים בסביבת המגורים שלנו. כאשר אנו מעוניינים בהדברה כימית עלינו לבדוק שלמדביר איתו אנו עובדים יש אישור והיתרים לבצע עבודת ריסוס כימית. המלצה נוספת שלנו היא לבדוק את החומרים איתם מתעסק המדביר ולבדוק את השפעתם על בעלי חיים ובני אדם הנמצאים בבית או בסביבת המגורים. לרוב, ההמלצה במקרה של טיפול כימי הוא לעזוב את הבית לפרק זמן של 24-36 שעות.

הדברה אורגנית – ההדברה של המאה ה – 21

הדברה אורגנית ידועה במספר שמות: הדברה ירוקה, הדברה אקולוגית, הדברה סביבתית. למעשה הדברה זו היא הדברה אשר מטרתה להרחיק מזיקים שונים, בעלי חיים אותם לא היינו רוצים לראות בשטח שלנו. זה יכול להיות בסביבת המגורים שלנו, כמו כן זה יכול להיות גם בסביבה חקלאית במטרה לשמור על התוצרים. כל זה כמובן נעשה בדרכים טבעיות ולא מזיקות לחלוטין. בתהליך הדברה כזה המדביר משנה את התנאים הסביבתיים של המזיק ומשתמש בחומרי הדברה אורגניים מה שגורם למזיקים לשנות את מקום הימצאם וללכת למקום אחר.

אלו הם 2 ההדברות השכיחות ביותר כיום, ניתן למצוא סוגים נוספים של הדברות לדוגמא הדברה אלקטרונית המושפעת מתדרי קול והדברות נוספות.

עכשיו אתם מוכנים לרגע ההתקשרות עם המדביר, מה שנותר לכם לבחור זה שיטת ההדברה העדיפה עליכם.

 

 

הצעת מחיר משתלמת!
close slider

צרו איתנו קשר בכל שאלה הנוגעת לנושאי ריסוס, הדברת מזיקים  ונשמח לעמוד לשירותכם.