חברת הדברה באור עקיבא – מדובר במלאכת מחשבת של ממש

אור עקיבא היא עיר אשר נמצאת בנפת חדרה של מחוז חיפה בישראל, אור עקיבא הוכרזה כעיר בשנת 2001. העיר נמצאת בין שני צירי תנועה גדולה, כביש 2 ממערב לעיר, כביש 4 מ-מזרחה כאשר בשניהן יש כניסה אל העיר. ממערב אנו נראה את העיר קיסריה, מזרחית לה את העיר בנימינה-גבעת עדה. כיום חיים באור עקיבא קרוב ל – 20 אלף תושבים, אשר משתרעים על 5,540 דונם. כאשר אנו מדברים על פעולת הדברה באור עקיבא אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש.

חברת הדברה באור עקיבא – רגע בחירת המדביר

רובנו מכירים את הרגע הזה, חלקנו מעדיפים לא לגלות בכלל. בכל אופן, הרגע הזה שאתם קמים בבוקר, שחר של יום חדש, הולכים עם חיוך אל המקלחת, מצחצחים שיניים, שוטפים פנים, מנקים את הצהוב מהעיניים… רגע מה? אתם רואים נכון? כמות בלתי מבוטלת של ג'וקים ומקקים נמצאים על המראה שלכם, רגע שיט! הם גם על הרצפה. למרות שאתם גדולים פי 100 במקרה הטוב מהמקקים האלו אתם מפחדים מהם בצורה בלתי ניתנת לתיאור. הרצון הראשון שלכם הוא לנעול את המקקים שם עד יעבור זעם ולהזמין מדביר במיידי. אך לפני שאתם מזמינים מדביר במיידי ומתחילים להתחבא מתחת לשמיכות, קחו כמה נשימות ובואו נבין ביחד מה אנו צריכים לחפש במדביר שלנו.

חברת הדברה באור עקיבא – חשיבות בעבודה אל מול מדביר מקצוען

כאשר אנו מדברים על הדברה הנעשית בבית שלנו יש חשיבות רבה בעבודה אל מול מדביר מקצוען, למעשה מדובר בעסק מסוכן בלשון המעטה לכן אם תזמינו מדביר לא מיומן וחסר כל ההיתרים לבצע פעולת הדברה מהסוג אותה הוא רוצה לבצע מדובר בסכנת נפשות של ממש – לבני הבית, חיות הבית וגם לסביבת המגורים. על מנת לדעת מעט אודות המקצועיות של אותו מדביר תוכלו לבקש ממנו תעודת רישיון מדביר מוסמך, תוכלו לבדוק אותה גם אונליין באתר של משרד החקלאות.

חברת הדברה באור עקיבא – גם לבריאות שלכם יש חלק לא קטן

אנו לא מדגמנים איזו חברת תוספי תזונה וגם לא באים להרצות לכם על 90 יום לשינוי החיים, אבל אנו יכולים להגיד לכם בפה מלא – בבריאות לא משחקים. לכן ההמלצה שלנו היא בעת הזמנת מדביר לבדוק מול המדביר אם יש בידו את כל הרישיונות וההיתרים לביצוע עבודה מסוג זה, האם הוא משתמש בחומרים ידידותיים לסביבה כך שנוכל למזער נזקים ככל האפשר.

חברת הדברה באור עקיבא – עכשיו אתם יכולים לצאת מהשמיכה

עכשיו אתם יכולים לצאת מהשמיכה, יש לכם מספר כלים איתם תוכלו לצאת אל המדביר שלכם. אנו מבקשים ממכם בכל לשון של בקשה, למען בריאותכם ולמען הסביבה שלכם – בדקו את הסעיפים עליהם דיברנו. שיהיה בהצלחה!

 

 

הצעת מחיר משתלמת!
close slider

צרו איתנו קשר בכל שאלה הנוגעת לנושאי ריסוס, הדברת מזיקים  ונשמח לעמוד לשירותכם.